Autor- Zoran Luketić

Zagreb Dance Grand Prix - 2024.

U Maloj dvorani Doma sportova u Zagrebu 24. – 26. svibnja 2024. godine Plesni klub Spin ugostio je 243 najbolje sportašice Europe iz 23 države na povijesnom Europskom prvenstvu u LA plesovima. Zagreb i Hrvatski sportski plesni savez bit će zauvijek upisani u plesnu povijest kao prvi domaćini Europskog prvenstva.Plesni program ZDGP-a brojio je 46 sati natjecateljskog programa, kroz koje je nastupilo 1195 sportašica i sportaša, iz više od 130 sportskih plesnih klubova iz 33 zemlje svijeta. Zahvaljujemo se Hrvatskom plesnom sportskom savezu i Plesnom klubu Spin iz Zagreba na suradnji.

Fotografije članova FKSK pogledajte u nastavku…

Ne smijete koristiti, replicirati, manipulirati ili mijenjati bilo koju fotografiju s ove web stranice bez odobrenja autora. ©FKSK, Sva prava pridržana.

KRISTINA MATIJAŠ

MAJA REDŽIĆ PAHIĆ